ANA SAYFA HİZMETLERİMİZ ON-LINE REZERVASYON İLETİŞİM İNSAN KAYNAKLARI

Fitness
Personal Training
Darphin Spa Bakımları
Africology Spa Bakımları
Hamam Ritüelleri
Özel Bakımlar
VIP Spa Ritüelleri
Masajlar
Sudatonic
 
MASAJLAR
Blackberry El Masajı
Noktasal baskı yöntemiyle yorgun dokular, eklemler ve kaslar dinlendirilerek kısa sürede bütün vücudu saran bir rahatlama sağlanır.
 
Refleksoloji/Medikal Ayak Terapisi
El ve ayaktaki organlarla bağlantılı refleks bölgelerine ve sinir uçlarına yapılan bu masaj ile enerji akışı sağlanarak hissedilen yorgunluk giderilir.
 
Sırt Denge/Boyun Masajı
Özel masaj yağı ile yapılan, sırt - boyun kasları ve sinir sistemini güçlendiren lokal bir masajdır.
 
Hint Baş Masajı
Sadece baş boyun ve omuz bölgesine uygulanan bir masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları,tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.
 
Lenf Drenaj Masajı
Lenf bezlerine uygulanan lenf drenaj masajı yöntemiyle karı dolaşımı hızlandırılarak vücuttaki ödemin ve toksin ma dd elerin dışarı atılması sağlanır.
 
Spor Masajı 
Özellikle spor yapan kişilerde oluşabilecek ağrı, yorgunluk ve incinme sonrasında vücudun rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlar.
 
Manyetik Masaj
Zihin ve beden sağlığı, stres, alerji, kişilerdeki dikkat dağınıklığı gibi sorunların çözülmesine yardımcı olan bir masajdır. Sağlıklı birey oluşturma esaslarına dayanan ve kendi özel yatağında yapılan manyetik masaj ile teknolojik yaşam içerisinde meydana gelen radyoaktif yüklenmeler nötralize edilir.
 
Manyetik Masaj Programı
5 Günlük Özel Arındırıcı Beslenme Programı,
5 Seans (Özel Yatağında) Manyetik Masaj,
1 Çift Gün Boyu Radyo-aktivitenizi Nötralize edecek tabanlık.
 
Aromaterapi Masajı
Esansiyel yağların tedavi edici özelliği aromaterapinin kendisinden geçirici etkisi ile dokunmanın gücünün bir arada kullanıldığı bu masaj tekniği; hem vücudun hem de ruhu dinlendirir ve canlandırır.
 
İsveç Masaji
Vücuda kısmen veya tamamen uygulanan klasik masaj iie dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.
 
Hamile Bayanlara & Yeni Annelere Özel Masaj
Özellikle sırt ve ayak bölgesindeki ağrıların azalmasını, bacaklardaki krampların rahatlatılmasını ve vücuttaki ödemin atılmasını sağlayan bu özel masaj hamile bayanlar ve yeni anneler için hassasiyetle uygulanır.
 
Medikal Masaj
Konusunda uzman terapistlerce, genelde fizik tedaviye ek olarak kullanılan, vücudun doğal biyolojik, psikolojik ve nörolojik çalışma sistemini düzenleme amacıyla yapılan, düzenli olarak yapıldığında ağrı ve bölgesel problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir masajdır.
 
Bal Masajı
Yumuşak doku masajı olarak do bilinen bu masaj en eski Tibet terapilerinden biridir. Balın vitaminler, mineraller, amino asitler gibi aktif biyolojik özellikleri ve besleyici bileşenlerinin insan cildi ile etkileşimi bal masajının en önemli etkisidir. Kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarında, solunum yoiu sıkıntılarında iyi bir tedavi yolu olarak gösterilir. Zihinsel ve fiziksel yorgunluk, uyku bozukluğu sorunlarında iyileştirici bir terapidir. Balın toksin atıcı ve doğal iyileştirici etkisini, ellerin vakum tekniği kullanılarak vücuda aktarıldığı bir terapidir.
 
 
ASYA DENEYİMLERİ
Deep Tissue Masajı
Özellikle kaslar üzerinde çalışan bu tedavi edici, baskılı masaj kaslardaki gerginliğin giderilmesi ve toksinin atılmasını sağlayarak mükemmel bir hafiftik hissi yaratır. Masajın arkasından toksinlerin atılması için bol miktarda su içilmelidir.
 
Stres Giderici Sıcak Taş Masajı 
Sıcak volkanik taşların vücudun belirli bölgelerine yerleştirilerek ovulması şeklinde uygulanır. Öz yağların kullanıldığı bu terapi stres ve sırt ağrılarına iyi gelmektedir. Pozitif enerjı akışı sağlar.
 
Bali Masajı
Bir veya birden fazla terapist tarafından yapılan yumuşak bir masaj türüdür. Özellikle Amerika ve Avrupa'da hızla yayılan Bali masajı, ruh ve bedeni aynı derecede dinlendirir.
 
Sıcak Çikolata Masajı
Tüm vücudunuzu saran sıcak çikolatanın yarattığı o karşı konulmaz ve rahatlatıcı duyguyu hayal edin. Stresten ve yorgunluktan arındırmak üzere tasarlanan masajın sırrıda bu. Bu eşsiz masajda kullanılan çikolata formülü, mutluluk hormonu olarak bilinen endorfini harekete geçirerek size gevşeme ve motivasyonun özel harmanını sunar.
 
Thai Masajı
Özellikle Tayland'da yaygın olarak uygulanmakta olan Thai masajının temel yapısını Hint Yoga ve Çin'in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Çoğunlukla pres ve gerdirme hareketlerini kapsamaktadır. Rahat bir elbise giyinerek ve yarı sert bir zemin üzerinde yapılmaktadır. Vücuttaki dolaşımı düzenleyen, lenf drenajı arttıran, sertlik ve gerginlikleri gideren, sinir sistemi üzerinde etki göstererek rahatlama ve gevşeme duygusu uyandıran, tedavi edici özelliğe sahip bir masajdır.
 
Shiatsu Masajı
Temeli Çin'e dayanmakla beraber Japonya'da geliştirilmiş, Japon Sağlık Bakanlığı'nın bir tedavi yöntemidir. Parmaklarla yapılan, vücudun akupunktur noktalarında tedavi yöntemi gören, sağlığın korunmasında ve belirli hastalıkların tedavisinde kullanılabilir izni verilen bir masaj terapisidir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji akışının düzenlenmesini sağlar.
 
Asya Blend Masajı
Tulipa Spa'nın benzersiz masaj tekniklerine dayanan, kaslar üzerinde çalışan bu tedavi edici baskılı masaj, kaslarda ki gerginliğin giderilmesini ve toksinin atılmasını sağlayarak mükemmel bir hafiflik hissi yaratır. Ayaktaki bağlantılı refleks bölgelerine ve sinir uçlarına yapılan bu tüm vücut masajı ile enerji akışı sağlanarak hissedilen yorgunluk giderilir. Tulipa Spa'nın lüks atmosferinde yaşayacağınız Asya masaj tekniklerinden oluşan olağanüstü bu masaj deneyimi, canlandırıcı ve zindeleştiren etkisiyle enerjinizi ve gücünüzü yeniliyor.
 
Thai Blend Masajı
Özellikle Tayland'da yaygın olarak kullanılmakta olan Thai Blend Masajı çoğunlukla başı ve gerdirme hareketlerini kapsamakta ve sonrasında aromatik yağlar kullanılarak ruhsal ve bedensel dinginlik sağlanmaktadır. Vücuttaki dolaşımı düzenleyen, sertlik ve gerginlikleri gideren, sinir sistemi üzerinde etki göstererek rahatlama ve gevşeme duygusu uyandıran tedavi edici özelliğe sahiptir.
 
Sıcak Yağ ve Mum Masajı
Geleneksel tıbbın uzun yaşam enerjisine armağanı olan sıcak, mum lerapisidir Vücudu yeniler, iyileştirir ve stresi giderir. Soya, E Vitamini, Omega 3 ve 6 içerir.
 
Dört El Masajı / Jimbaran
Japonlara ait Ying-Yang felsefesindeki hissi yaşayabileceğiniz, iki terapistin senkronize hareketleri ile uygulanan, stresten arınmak ve kendini şımartmak isteyenler için özel masaj terapisidir.